Võhandu maratoni eripakkumine

 

NB! Klikkides paadi pildile näed iga paadi kohta rohkem infot!

 

 Tahe Outdoors pakub võimalust Võhandu Maratoniks rentida endale soodsa hinnaga paat! Fit 147 ja Fit 158 on mõlemad väga head paadid algajatele, olles stabiilsed ja kergesti manööverdatavad. Reval Midi on kiire ning stabiilne, sobides ka keerulisematesse veetingimustesse. Yuma on sobib ka kivisematele jõgedele, sest on väga vastupidab ja stabiilne.  

NB! RENDITUD VARUSTUST EI TOODA KOHALE STARTI EGA VIIDA KA FINISHIST ÄRA.

Kõik varustuse rentijad peavad renditud varustusele ISE järgi tulema ja selle tagastama. Tagastamine toimub samas kohas kust varustus väljastati. Varustuse saab kätte ja tagastada kahest kohas: Tartus, Soojuse tee 6 või Tallinnas, Aiandi tee 21, Viimsi

Varustusele saab tulla järgi alates esmaspäevast 16. aprillist. Kes tulevad varustusele järgi esmaspäeval, saavad mõned päevad enne maratoni paadiga harjuda ja seda enda järgi häälestada. NB! Varustusele järgi tulles varusta ennast süstahoidjaga või koormarihmadega ja pehmendustega katuseraamile. Varustuse väljastamine lõpetatakse reedel 20. aprill kell 15:00. Tagastamine toimub samas kohas kust teile paat väljastati. Varustust saab tagastada alates teisipäevast 24. aprill. kuni reedeni 27. aprill.

NB! Kõigile paadi rentijatele kehtib sooduspakkumine. Kui Maratoni läbimisel tekkis sul side oma paadiga, siis Tahe Outdoors pakub võimalust paat endale soodushinnaga ka päriseks osta. Hind on Tahe Outdoors pakutud soodushind miinus juba tasutud rendihind. Kindlasti tasub peale maratoni ning enne varustuse tagastamist pakutud variandile mõelda. Mis oleks kui kasutaks seda paati, teeks mõned matkad suvel ning osaleks 2019. aasta Võhandul juba oma varustusega?

Kõikide paatide rendi hind on 72 EUR. Lisaks pakume vaid paadirentijatele supervõimalust soetada endale suurepärase hinnaga varustuse komplekt. Kajakkide varustuse komplekt sisaldab kajakiaeru, põlle ja vesti. Kanuude komplektis on kanuuaer ja vest. 

Rohkem infot teenuse kohta:
tel. +372 600 8969
e-post: info@taheoutdoors.com