TEHASE VÄLJAMÜÜK

TAHE OUTDOORS TEHASE VÄLJAMÜÜK

Müüme eriti soodsa hinnaga demopaate! Demopaadid on kas pisidefektidega või kergelt kasutatud paadid, mis sobivad hästi isiklikuks tarbeks või ka rendipaatideks. Suurepärane võimalus soetada endale eriti soodsa hinnaga kajak või kanuu. 

Meie Viimsi tehas asub aadressil: Aiandi tee 21, Viimsi, TallinnLaomüük toimub E-R kell 09.00-16.00 ning palume eelnevalt aeg kokkuleppida. 

Paate võimalik broneerida ja tellida  www.taheoutdoors.ee lehel. Lisainfo info@taheoutdoors.com ning telefonil +3726008969. Laos saadaval ka suur valik lisavarustust.

Paatide valik koos hindadega on üleval www.taheoutdoors.ee lehel

 TAHE MARINE YUMA

Soodushinnaka kajak    TAHE MARINE LIFESTYLE DUO PE

  TAHE MARINE REVAL MIDI PE

  TAHE MARINE REVAL MINI LC PE

TAHE MARINE AQUA MOON

 TAHE MARINE AQUA LEO

 TAHE MARINE AQUA VEGA II SOT

 TAHE MARINE KONA

 TAHE MARINE VERRON

Tahe Outdoors LaomüükTAHE MARINE RIPPER

Tahe outdoors laomüükTAHE MARINE SPORTSTER

Kui te ei leidnud siit nimekirjas endale midagi sobivat, siis palun võtke meiega ühendust. Demopaatide valik on pidevalt muutuv ning laiem kui siin lehel. 

MEIST

Tahe Outdoors on juhtiv veespordivarustuse tootja Euroopas. Meie toodang on üle maailma rohkem kui 35 riigis ja Tahe tooted on tuntud ja hinnatud. Meie missioon on muuta inimeste elusid, tutvustades kajakiga sõtmist, mis on ideaalne lõõgastav vaba aja veetmise viis. Ava ka sina ennast uuele viisile looduses aega veeta ja leia meie toodangu hulgast just enda jaoks sobiv paat. Eesti klientidele pakume eriti soodsa hinnaga laopaate, mille valik on pidevalt uuenev. Võta meiega julgelt ühendust info@taheoutdoors.com